Designed by RolloHead

Klienci, którzy mi zaufali:

tel. +48 609 242 002mailto:maciek@rollohead.com?subject=
maciek@rollohead.commailto:maciek@rollohead.commailto:maciek@rollohead.com?subject=shapeimage_3_link_0
RolloHead to niezależne studio projektowe. Posiadam spore doświadczenie w projektowaniu grafiki na potrzeby internetu i DTP.
Oferuję świeży i nowoczesny design oraz profesjonalną realizację. Mam inspirację, ponieważ wierzę w to co robię i dokąd zmierzam, dzięki pasji dążę do wyznaczonego celu - zadowolenia Klienta.
W swojej pracy wykazuję się wielkim zaangażowaniem i efektywnością. Specjalizuję się w tworzeniu spójnych komunikacji wizualnych dla marek: firm, miejsc, osób, produktów i organizacji. Filozofia mojej pracy opiera się na wiedzy i doświadczeniu oraz kreatywności. Tworzę logotypy, identyfikację wizualną firm, ulotki, reklamy, katalogi, foldery, raporty roczne, projekty opakowań, etykiety.o_Rollo_files/wizytowka%20RolloHead.pdf
I have a great deal of experience in designing web graphics and DTP. I offer fresh and modern designs  and professional implementation of my ideas. I'm inspired because I believe in what I do and where I'm going. Thanks to my passion I pursue my objective - customer satisfaction.
In my work I show a great commitment and efficiency. I specialize in creating a coherent,  visual communication for brands:  businesses, places, people, products and organizations. The philosophy of my work is based on knowledge,  experience and creativity. I create logos, visual identification of companies, flyers, ads, catalogues, brochures, annual reports, packaging design and labels.o_Rollo_files/wizytowka%20RolloHead_1.pdf